İzmir Körüklü Tente Sistemleri

İzmir Körüklü Tente Fiyatları

İzmir Körüklü Tente

İzmir körüklü tente sistemleri imalatında 20 yıllık tecrübeye sahip plan firmamız , İzmir ili ve ilçelerinde güneşlik ve gölgelendirme sistemleri konusunda farkını fiyatları ve kalitesi ile ortaya koymak maksadı ile , en iyi işçilik ve malzeme prensibinden asla taviz vermeden hizmet sunmaktadır. İzmir körüklü tente imalatı yapan firmamız, uygun fiyatları ,konusunda  tecrübeli teknik kadromuz ve kalitesinden ödün vermeyen firmamız bugüne dek 1000’e yakın projeye imza atmıştır.

Genellikle dükkan ve mağaza gibi iş yerleri tarafından tercih edilen körüklü tente, açıldığında 3 açıdan güneşi keserek , gölgelendirme işlevini yerine getirir.

körüklü tente izmir

Ücretiz Keşif Hizmetimiz İçin Bir Telefon Yeter…

Körüklü Tente İzmir

Dükkan ve mağaza vitrinlerinde tercih edilme sebebi ise vitrinin görüntüsüne engel olmaması , üzerine baskı yapılarak aynı zamanda ışıksız  tabela gibi kullanılabilmesi, dikkat çekici olması ve diğer alternatiflere göre daha ekonomik olmasından kaynaklıdır.

Vitrini seyredenlere gölge sağlamakla beraber güneş ışınlarının vitrindeki ürünler üzerindeki  yıpratıcı etkisini azaltır. Yine aynı şekilde dükkanın yaza iş yerinin içine direk olarak girmekte olan güneşi keserek iş yeri içindeki sıcaklığında kontrol atında tutulmasına yardımcı olur  ve aynı zamanda klima gibi soğutma giderleriniz üzerinde de bu bakımdan tasarruf sağlar.

İş yerinize romantik yada klasik bir hava katan dekoratif bir unsur olarak ta tercih edilen bir sistemdir. Modern sistemlerin çağdaş görünümüne ziyaden , körüklü tente İzmir deki mağazanızın daha şirin gözükmesine sebep olur. Genelde  koyu kırmızı yada koyu yeşil olarak kullanılsa da geniş desen ve renk çeşitleri mevcuttur. Hangi desen yada rengi olursa olsun bu modeller , modern dünyanın karmasından sıkılmış olan insanlarda başka tür hoş bir his oluşturur.

Körüklü Tente Kullanımı

Mekanizması sayesinde kolayca açılıp kapanabilen körüklü tentelerin kullanımı gayet pratiktir. Akrilik ve iyi bir kumaş kullandığımızdan dolayı kolay kolay kirlenmez ve fazla bakım gerektirmez. Her türlü mekanda rahatça kullanılabilir. Eski ve klasik bir tente sistemi olduğundan dolayı hemen her sokakta karşımıza çıkar.

Kademeli Kullanım

Tenteniz dilerseniz tam kapalı olarak yada her körük hizasına  denk gelecek şekilde kademeli olarak açılabilir.Bu özelliği sayesinde güneş ışığının geliş açısına göre yada saate göre mekanın aydınlatılması yada gölgelendirilmesi sağlanır.

Bakım ve Temizlik

Kullanımı gayet pratik olan İzmir körüklü tente modelleri uzun ömürlü sistemlerdir. Genelde yağan yağmurla yada üzerine tutulan su ile kolayca üzerindeki toz ve pislikten arındırılabilir. Dikkat edilmesi gereken nokta ise tıpkı, bir çok tente çeşidinde de olduğu gibi ıslak yada nemli iken kapatılmasıdır.

Her ne kadar elektro statik boya ile boyansa da nem mekanizmanın yada pinlerin zamanla paslanmasına neden olabilir, ayrıca kumaşın katlanman yerlerinde de zaman içinde küf oluşabilir.

Kasetli tente sistemlerinin aksine körük kapandığında kumaş yüzeyi katlanarak kapanmaktadır. Kapalı iken de açık havanın etkilerine kısmende olsa açıktır.

Körüklü Tente Modelleri

Körüklü Tente İzmir

Bu sistemler genelde 20mm X 20mm ebatlarında kutu profil olarak adlandırılan malzemelerden imal edilir. Yerine ve kullanım yoğunluğuna göre PVC profiller tercih edilebilir. Sistemin menteşeleri ile akordiyon ( katlanır)  şeklinde çalışır. Tüm profiller ve ek parçaları elektrostatik boya ile özenle boyanır. Profiller dilediğiniz renkte olabilmektedir. İthal kumaş kullanılır.Kumaşların renk ve desenleri için oldukça geniştir, kumaş kataloğumuzdan  seçilebileceği gibi bizim tecrübemizden de yararlanabilirsiniz.

Sağlam yapısından ve pratik bir sisteme sahip olmasında dolayı bu sistem kullanılan paslanmaz malzemelerin de kalite olmasından dolayı oldukça uzun bir ömre sahiptir.

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları İzmir alternatif ürünlere göre çok daha ekonomiktir.  Bu fiyat avantajının yanı sıra bizde sizlere en iyi ödeme koşullarını sunmak için gayret etmekteyiz.

Sistemlerimizin tümünde dünyanın en iyisi Sattler marka kumaş kullanmaktayız

Güneş ışınlarının geliş açısına göre tentetin açısını kendinize göre ayarlayabilir ve gölge ortamının günün saatine göre daha da  arttırabilirsiniz. Bu sayede mevsim şartlarının durumuna  göre yazın tadını yaşamaya devam edebilirsiniz.

izmir körüklü tente fiyatları

Kullanım Alanları

İngiliz tarzı tente yada Fransız stil tente olarak ta sorulan bu tente modeli, mekan sahipleri tarafından en sevilen ve en çok talep gören tente modelidir.

Kafe ,bar, restoran, kuyumcu , saatçi ,büfeler ve optik dükkanı sahipleri özellikle bu modeli tercih etmektedirler. Bir çok işletme ve dükkanlar sadece görüntüsünden ve mekana kattığı atmosferden olayı dekor olarak da bu tarz sistemler mimarlarında tercihidir. Ayrıca körüklü tenteler konutların balkonlarında da kullanılmaktadır.