İzmir Tente Sistemleri

İzmir Tente Fiyatları

İzmir Tente Sistemleri Uygulamaları

İzmir tente sistemleri ve uygulamaları yapmakta olan firmamız, her mekana ve her zevke hitap eden model, renk ve desen  çeşitleri ile İzmirde her ilçede en iyi fiyat ve hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Tente İzmir şehrinde hemen hemen her iş yerinin ve açık havada yazın keyfini sürmek isteyenler müşterilerimiz için çok önemli bir yardımcı unsurdur.

İzmir tente olarak yazın ve güneşin keyfini sevdikleriniz ile rahatça yaşayabilmeniz için hizmetinizdeyiz. Balkon tentesi, teras tentesi , mağaza ve dükkan tentesi ve kafe tentesi gibi bir çok alanda bir çok değişik uygulama ve model mevcut olup , mekanlarınız için en uygun olan tente sistemlerinin seçimi konusunda size yardımcı olmaktayız. Klasik , motorlu tente  ve otomatik tente gibi tüm tente modelleri için hizmetinizdeyiz.

izmir tente

Ücretiz Keşif Hizmetimiz İçin Bir Telefon Yeter…

Tente İzmir

Firmamız İzmir tente olarak yazın ve güneşin keyfini sevdikleriniz ile rahatça yaşayabilmeniz için hizmetinizdeyiz. Balkon tentesi, teras tentesi , mağaza ve dükkan tentesi ve kafe tentesi gibi bir çok alanda bir çok değişik uygulama ve model mevcut olup , mekanlarınız için en uygun olan tente sistemlerinin seçimi konusunda size yardımcı olmaktayız.

Ev balkon bahçe işyeri kafe restoran mağaza gibi tüm mekanlar için ve zevkinize uygun bir tente modeli ürün portföyümüzde mutlaka mevcuttur. İzmir tente olarak bugune dek 20 yılı aşkın bir süredir İzmirin her ilçe ve semtinde binlerce tente uygulamasını başarı ile gerçekleştirmiş olamaktan mutluluk duymaktayız.

Tente İzmir olarak mekanlarınıza uygun ve yakışacak açılır kapanır tente sistemine sahip olabilmeniz , sevdikleriniz ya da müşterileriniz ile daha sağlıklı ve keyifli bir ortama sahip olmanız için elimizden gelen maksimum özeni ve itinayı göstererek seçtiniz tente modelini imal edip söz verdiğimiz tarihte tente montajı işlemlerini gerçekleştiriyoruz

İzmir Otomatik Tente

Son yıllarda gelişen teknolojinin de yardımı ile eski usul manuel olarak açılıp kapatabilen tente sistemleri küçük ve dayanıklı yeni nesil motor ve elektronik aksamların yardımı ile otomatik olarak açılıp kapanabilir hale gelmiştir.

Uzaktan kumanda ile kısa süre içinden açılıp kapanabilen bu otomatik tente sistemleri eklenebilen bazı sensörleri sayesinde belli iklim koşullarını kendiliğinden algılayarak sizin müdahalenize gerek duymadan kendiliğinden açılıp kapanabilirler.

İzmir Tente Fiyatları

Firmamız İzmir tente fiyatları kullanılacak tentenin çeşide, büyüklüğüne ve otomatik olup olmadığına göre değişiklik gösterdiğinden sağlıklı olarak tente fiyatları bilgisine, ancak bizim yapacağımız ücretsiz keşif hizmetinin ardından tarafımızca hazırlanıp tarafınıza sunulacak olan bir fiyat teklifi alarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir tente fiyatları konusunda en avantajlı fiyatların tarafınıza sunulacağına emin olabilirsiniz.

Tente Çeşitleri

Tenteler kullanım amacı , kullanım şekli ve kullanım yeri bakımında çeşitli kategorilere göre adlandırılmaktadır. Bu Tente tipleri genel olarak şekil kullanım şekli ve mekanizma farklılıkları ile birbirinden ayrı özelliklere sahiptirler. Şekil ve açma kapama yöntemlerinin yanı sıra manuel yada otomatik tente olarak ta sınıflandırılmaktadırlar.

  • Klasik Tente
  • Mafsallı Tente
  • Körüklü Tente
  • Motorlu Tente

Tente alırken kurulacağı mekanın özelliklerine ve kullanım yoğunluğu göz önüne alınarak teknik olarak seçim yapmak gereklidir. Zevkinize uyguntente kumaşı ve desenleri kataloğumuzda mevcuttur. Tente çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi için menüden ilgilendiğiniz tente sistemini seçerek ilgili sayfada daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  • Win Tente
  • Karpuz Tente
  • Kasetli Tente
  • Otomatik Tente

Otomatik Tente Fiyatları

Tente fiyatları alternatif ürünlere göre daha ekonomiktir. Fiyat avantajının yanı sıra izmir tente olarak müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığını göstermeye gayret etmekteyiz.

Beğendiğiniz  tente modellerini dilerseniz uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Elektrikli ve motorlu otomatik tente seçeneklerimiz sayesinde daha az zahmetle tentenizi kontrol edebilirsiniz.

Güneş ışınlarının geliş açısına göre tentetin açısını kendinize göre ayarlayabilir ve gölge ortamının günün saatine göre daha da  arttırabilirsiniz.Bu sayede mevsim şartlarının durumuna  göre yazın tadını yaşamaya devam edebilirsiniz.

izmir otomatik tente
tente fiyatları

Tente Kumaşları

Ürünlerimizde en çok tercih edilen kumaş olan akrilik tente kumaşları yurt dışından ithal dünya markası olan kaliteli kumaşlardır. Ucuz olan diğer tente kumaşlarına nazaran çok uzun ömürlüdür, yıkanabilir ve dayanıklıdır. Güneş yağmur gibi iklim şartları için en ideal tente kumaşlarını ve tente motorlarını kullanmakta olduğumuz için müşteri memnuniyetimiz en üst seviyededir.

İzmir tente fiyatları ve motoru tente fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen müşteri hizmetlerini arayınız. Ekibimiz ile birlikte sizler için gölgelendirmeye devam edeceğiz.