Kafe ve Restoran Tentesi

Uncategorized

Restoran ve Kafe Tentesi Modelleri

Kafe ve restoran tentesi ile eğer bir kafe veya restoran sahibiyseniz işletmeniz için daha görsellik  ve daha ilgi çekici bir ortam hayal ediyorsanız bu sistemleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Tenteler bulundukları ortama renk ve ayrı bir hava katan aynı zamanda huzurlu bir ortam yaratarak  göze daha çok hitap eden sistemlerdir.

Açılır kapanır bir sistem olan Pergola tente modeli son zamanlarda Cafe ve Restoran tentesi olarak çokça kullanılmaktadır. Otomatik bir tente modeli olduğu için tercih edilmektedir.

Led aydınlatmalya sahip sistemi ve kumanda edilebilir özelliği ile kullanımda son derece kolaylık sağlar.

Çok özellikli sistemi ile kullanım açısından geniş kitlelere yayılmış olan bu ürün birçok sektörde ve birçok ortamda kullanılabilen bir sistemdir.

Yapı ruhsatı gerektirmemektedir. Bu nedenle montajı sorunsuz yapılabilen bu sistem işletmenizin kısa sürede çehresine modern bir görünüm katacaktır.

İZMİR MOTORLU PERGOLA

Özellikle son yıllarda oldukça çok tercih edilen tente sistemleri arasında yerini almıştır. Bu sistemlere “motorlu pergola” adı verilme nedeni ise, raylar üzerinde ileri ve geri hareket etmek suretiyle çalışmasından kaynaklanır.Firma olarak  İzmir pergole sistemlerinin imalatı ,montajı ve servis hizmetlerini 20 yıllık deneyimiyle sizlere sunmaktadır.

Bu sistemin bu kadar çok tercih ediliyor olmasının nedeni ise; rüzgar gibi mevsimsel olumsuz etkilere karşı dayanıklılık göstermesi ve kullanıcıları için çevresel faktörlere karşı korunak oluşturmasıdır. İzmir motorlu pergola sistemleri sadece çevresel etmenlere karşı korunak sağlamakla kalmaz, aynı şekilde oldukça şık bir görünüm meydana getirir.

Motorlu pergola İzmir modelleri, 2 farklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.Işıklı ve ışıksız olmak üzere iki farklı seçenek sunar.  Bunlarsan ışıklı pergola sistemleri ışıksız pergola sistemlerine göre daha çok talep görmektedir.

MOTORLU PERGOLA NERELERDE KULLANILIR ?

İzmir motorlu pergola sistemlerinin kullanım açısından alanları son zamanlarda oldukça artmaktadır. Bu kullanma alanlarından  bazıları; kafeler, kış bahçeleri ve  teras ve balkonlardır. Gölgelik sistemleri ise daha çok  otellerin dışındaki oturma yerleri, açık hava konser alanları ve küçük işletmelerin birçoğu gösterilebilir.

Küçük işletmecinin bu ürünü tercih etmesindeki en önemli etken işletmesinin dışında kalmış olan ürünlerini korumaktır. İzmir motorlu pergola sistemi, çok uzun ömürlü olup  arıza yapması çok az olası sistemlerdir. Bu nedenle de gördüğü rağbet artmaktadır.

Tente sistemleri ile restoran ya da kafenizi kış mevsiminin yağmur kar rüzgar gibi mevsimsel etkilerinden korurken yazın da güneşin etkilerinden sığınacak bir alan yaratmış olursunuz.Su geçirmez ve dayanıklı kumaşı ile çok uzun yıllar sizlerle olacak tente sistemlerine bizi arayarak kolaylıkla sahip olabilirsiniz.