İzmir T Modül Tente Sistemleri

Kendinden Ayaklı Tente Fiyatları

T Modül Tente Uygulamaları

İzmir t modül tente sistemleri , bir başka deyişle kendinden ayaklı tente izmir de oldukça yaygın olarak kullanılan bir sistemdir . Ayaklı tente sisteminin en büyük tercih edilme sebebi diğer sistemlerden farklı olarak sistemin çalışması için herhangi bir yüzeye monte edilmeden kullanılabilir olmasından kaynaklıdır.

Bahçenizde yada iş yerinizde istediğiniz yere taşınabilen t modül tente keyfiniz ve rahatınız için ideal bir çözümdür.

izmir t modül tente

Ücretiz Keşif Hizmetimiz İçin Bir Telefon Yeter…

T Modül Tente Özellikleri

Kendinden ayaklı tente uygulamaları aynı zamanda bir çok tente modelinin aksine iki tarafa doğru açılabilir. Bu özelliği ile daha çok gölge alanına sahiptir. Bahçeler , deniz kıyısındaki büfe ve kafeteryalar gibi işletmeler sabit ve hareketsiz olan sistemler yerine T modül tente yi tercih etmektedirler. Herhangi bir taşınma yada tadilat söz konusu olduğunda t modül – kendinden ayaklı tente nin yeri kolayca değiştirilebilir yada taşınabilir. Uzun ömürlü sağlam ve dayanıklıdır.

  • İki yöne doğru 45 derecelik açı ile açılabilen t modül tente sistemi talebinize göre yere sabit olarak yada altı tekerlekli olarak üretilebilir.Tekerlekli tente halinde iken taşınması çok daha kolaydır.
  • Tekerli ayaklarda bulunan çapraz fren sistemi kullandığınız yerde sabit durmasını sağlayabilirsiniz.
  • Ayrıca kendinden ayaklı tenteler talep ettiğiniz taktirde uzaktan kumanda ile çalışan otomatik bir sistem ile kullanılabilir. Hiç kimseyi rahatsız etmeden kumanda sayesinde sistemi açıp kapatabilirsiniz.
  • Tente kumaşı olarak ithal dünya markası  akrilik tip kumaşlar olup ,bakımı ve temizliği çok kolaydır. Kumaşlar ve sistemin mekanizmaları yoğun kullanıma uygun ,sağlam ve çok uzun ömürlüdür.
  • Metal konstrüksiyonları ve aparatlar elektrostatik fırın boyalıdır. Opsiyonel olarak kumandalı, güneş sensörlü modelleri mevcuttur.
  • İzmir de en çok tercih edilen gölgelendirme sistemi ayaklı tente sistemleri  işletmeniz için en ideal ve ekonomik çözümdür. Raylı tente ve TSPQ tip tenteye kıyaslandığında çok daha ucuzdur.

Opsiyonel olarak otomatik, sensörlü , fren sistemli olarak üretilmektedir.

T Modül Tente İzmir

Firmamızın sisizn için en kaliteli malzeme ve işçilik ile imal ettiği t modül tente ile  yaz aylarının ve güneşin keyfini sevdikleriniz ile bir başka yaşarsınız . İş yeri sahipleri de müşterilerinin güneşli ya da yağmurlu günlerde mekanlarında daha çok vakit geçirmesini ve işletmesinin rahatlığı yüzünden tercih edilmesini sağlamış olurlar .

Kafeterya, restoran, çay bahçesi ,havuz başı, plaj  ve büfe işletmeleri kendinden ayaklı tente ile arzuladıkları pratik ve ekonomik güneşlik sistemine kavuşmuş olurlar. Mekanizması ile kolayca açılıp kapanabilen bu sistemi gerekirse başka bir alanda da kullanabilirler.

İzmir T Modül Tente

Kolayca kullanılabilen açma kapama sistemi ile hızlı ve sessiz bir şekilde açılıp kapanabilen t modül tentelerimizin imalatında ithal tente ve branda kumaşları kullanmaktayız.

Metal konstrüksiyonu sağlamdır ve yeterli derecede konacak ek ağırları ile devrilme riskinin önüne tamamen geçilmiş olur, Şiddetli rüzgarlara ve yağmurlara rağmen açık kalabilir.

T Modül Tente Fiyatları

Kendin ayaklı olup açılıp kapanabilen t modül tente fiyatları kullanılacak kumaşın çeşide ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterdiğinden siz sayın müşterilerimize yapacağımız ücretsiz keşif hizmetinin ardından tarafımızca özenle hazırlanıp tarafınıza sunulacak olan bir fiyat teklifi ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir tente fiyatları konusunda en avantajlı fiyatların tarafınıza sunulacağına emin olabilirsiniz.

Kendinden Ayaklı Tente Avantajları

T tente cafe, teras,restaurant , bahçe, havuz başı , deniz kıyısı ,sahil gibi açık alanların kapalı bir alana dönüştürülmesi için tasarlanmış bir tente sistemidir.

Firmamızın tecrübesi ile özenle imal ettiği ayaklı tenteler dekoratif ve şık tasarımları sayesinde kullanıldığı tüm mekanları dört mevsim kullanılabilir mekanlar hale dönüştürmektedir.

Ayaklı tenteler her türlü iklim ve hava şartlarına uygun özelliklerde tasarlandıklarından uzun ömürlüdür. Taşınabilir olduğundan gerekli durumlarda başka yerleri bir uzman olmadan kolayca taşıyabilirsiniz , gereksiz harcamaların önüne geçmiş olursunuz.

Kendinden Ayaklı Tente Fiyatları

Kendinden ayaklı tente fiyatları alternatif olan sabit ürünlere göre daha ekonomiktir. Fiyat asıl avantajı bu tip tente sistemlerinin modüler olmasıdır. Sabit bit tenteyi yada pergola sistemini başka bir yere taşıyamaz , bir uzman olmadan takıp sökemez  ve başka bir şahsa yada firmaya satıp, kiralayamazsınız.

Fakat modül tenteler dilediğiniz yere taşınabilir, farklı amaçlarlar ile kullanılabilir yada ticari amaçlar ile devredilebilir.Bir süre bahçenizde , bir süre terasınızda yada iş yerinizde kullanılabilir.

ayaklı tente

Uygun Tente Seçimi

İzmir pergola tente olarak İzmir’in tüm ilçe ve Foça, Seferihisar , Çeşme, Urla, Sığacık ve Gümüldür gibi sayfiye bölgerine de hizmet vermekteyiz.

Tente ,branda ve pergola sistemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve ücretiz keşif hizmetinden yararlanmak için bir telefonunuz yeterli olacaktır. Mekanınız için en şık , uygun ve ekonomik olan modeli seçmenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.