Kasetli Tente

İzmir Kasetli Tente Fiyatları

İzmir Kasetli Tente Sistemleri

İzmir kasetli tente sistemleri ve uygulamaları yapmakta olan şirketimiz, her mekana uygun ve dekoratif modelleri, desenleri ve renk çeşitleri ile İzmirde her ilçede en iyi fiyat ve hizmet anlayışı ile mekanlarınıza değer katan tente uygulamaları yapmaktadır. Kasetli tente izmir şehrinde son yıllarda tercih edilen bir güneşlik ve gölgelik sistemidir. Bahçesinde yada açık havada yazın keyfini sürmek isteyenler müşterilerimiz için ideal ve şık bir tercihtir.

İzmirde güneşlik ve gölgelendirme sistemleri uygulamalarında öncü olan firmamız bu pratik ve dayanıklı gölgelendirme sistemini tam zamanında ve kusursuz işçilik ile montajını gerçekleştirerek balkon , teras, dükkan vitrini ve pencere gibi konutsal ve yazlık mekanların güneşten korunmasını sağlamaktadır.

izmir kasetli tente fiyatları

Ücretiz Keşif Hizmetimiz İçin Bir Telefon Yeter…

Kasetli Tente İzmir

Kasetli tente modelleri kullanım bakımında çok pratiktir. Öndeki profilinde , gizli bir kaset sistemi olan tente modelidir. Tentenin kumaşı bu kusursuz işleyen kaset sisteminin içine açılıp kapanırken katlanarak sarılmaktadır.

Firmamız  yaz aylarının ve güneşin keyfini sevdikleriniz ile rahatça yaşayabilmeniz için hizmetinizdeyiz.

Teknik Özellikleri

 • Mekanizmaları ve kumaşı dış etkilerden karşı koruyan kaset sistemi
 • En Kaliteli Motor – Somfy Marka Tüp Motoru
 • Sattler Marka İthal Akrilik Yüksek Dayanımlı Kumaş
 • Kumaşın Üzerindeki tozları ve Pislikleri Engelleyen Süpürgelik
 • Sesiz Çalışmasını Sağlayan Ses Yalıtım Sistemi
 • Uzaktan kumanda ile kontrol sistemi
 • Rüzgar sensörü
 • Alüminyum Enjeksiyon Profiller
 • 150 cm – 350 cm ileri Açılabilme
 • Civatalar ve bağlatılar Paslanmaz İnox
 • 45 Derece’ye Kadar Ayarlanabilir Eğim
 • Paslanmayı Önleyen Galvanizli Boru
 • Elektrostatik Kaliteli Toz Boya

Kasetli Tente Modelleri ve Örnekleri

Kullanım Avantajları

Kaset sistemli tentenin avantajları ilk başta kapanan kumaşın dış ortamda bulunmaması ve gözükmemesidir. Bu özellik kumaşın kapalıyken dış etkenlere mağruz kalmasının önüne geçer. Kumaş daha temiz kalır,daha az bakım gerektirir.

Bu modellerin tavsiye edilmesinin bir başka sebebi ise modern görümünün yanı sıra tentenin kapalı olduğu zamanlarda takılmış olduğu binanın görsel bütünlüğü içinde fazla göze batmamasıdır. Dış mimari bir özelliği bozmak istemeyen müşterilerimiz bu yüzdende izmir kasetli tente yi tercih edebilirler. Modern dış cepheler için mükemmel bir güneşlik ve gölgelendirme çözümüdür.

Bu ürünün öne çıkan özelliği , kendini kapandığı zaman iyi şekilde muhafaza edebilen bir sitem olduğundan kumaşı ve mekanizması tam kapalı konumdayken kumaşı ve mekanizmayı kötü hava şartlarından mükemmel derecede koruyarak tentenin dayanıklılığını ve kullanım süresini uzatmaktadır. Takıldığı tüm mekanlara modern ve dekoratif  bir görünüm kazandırır.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente fiyatları nedir ? ya da maliyeti ne kadar ? gibi sorularınızın kesin olarak web sitemizde belirtmemiz mümkün değildir. bu sistemin takılacağı alanın metrekare bazında büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Bizi aradığınız takdirde yerinize gelip ücretsiz keşif yapıp size en doğru fiyatları sunabiliriz.

Kasetli tente modelleri için firmamız dünyaca bilinen ithal mekanizmalar ve aksesuarlar kullanmaktadır ayrıca tente için kullanılan kumaşlarımız da yine aynı şekilde dünyaca meşhur ve dayanıklı Sattler ve Somfy marka kumaşlardır

Temizliği ve Bakımı Kolay mı?

Kaset sistemli tentenin temizliği ve bakımı oldukça kolaydır. Bu kolay bakım avantajı sayesinde uzun ömürlüdür. Yüksek dayanımlı ve kolay temizlenen ithal akrilik kumaşı sayesinde imal edilen bu model gölgelendirme sistemleri İzmir de oldukça tercih ve tavsiye edilen ekonomik bir seçenektir.

Firmamız sizin için imal ettiği ürünün montajı bittikten sonra size bakımının ve temizliğinin nasıl yapılacağı hakkında uygulamalı bir eğitimi de vermektedir.

Kasetli tente kullanırken dikkat edilmesi gereken önemli husus ıslak iken kapatılmasında dolayı ortaya çıkabilen olumsuzluklardır. Kasetli tente ıslak iken kapatıldığında , ıslak olarak katlanarak kaset sisteminin içine giren kumaşın üzerindeki nemin kurumasından dolayı kumaşta küf ve ya rutubete yol açmasıdır.

Bu durum tente kumaşının zamanla  kötü görünmesine yada kirlenmesine yol açar.Bu yüzden kasetli tente kullananların bu duruma göre hareket etmesi ve kumaş ıslak iken kapatmaktan kaçınmasını tavsiye ederiz.

Otomatik Kasetli Tente Sistemi

Bu model tentenin diğer bir bilenen yada telefuz edilen adı Kutu Sistemi dir. Kasetli Tente arzu edilirse uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen otomatik tente sistemi ile birlikte yada dilerseniz de manuel sistem olarak tercih edilebilir. Otomatik sistem opsiyoneldir.

Kumaşı kapanırken süpüren özel süpürge sistemi ve yağmur suyunun  önden ve arkadan kolay bir şekilde akmasının önüne geçen yağmur oluk sistemli mevcuttur.

Ürünlerimizde genel olarak dünyaca kalitesini ve dayanıklılığını kanıtlamış Avrupa da imal edilen CE ve ISO belgelerine sahip Sattler kumaşları kullanılmaktadır. Sattler tente kumaşları kataloğuna linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu kumaşlararasından akrilik kumaş kullanmayı tercih etmekteyiz..

Tenteler İçin Neden Akrilik Kumaş Tercih Edilir ?

Akrilik kumaşları tercih etmemizin sebebi güneşin yakıcı etkisini %85 oranında azaltır ve 5 yıl solmazlık ve su geçirmezlik özelliği vardır. Renk ve desen seçenekleri çoktur .Firmamız İzmir genelinde projesini gerçekleştirdiği tüm tente ve otomatik tente sistemlerinde size en iyisini ve kalitesini sunmayı ilke edinmiştir.

Firmamızın diğer ürün guruplarından olan klasik tente , wintente ve körüklü tente gibi modellerimizde ilginize çekebilir. Mekanınıza en uygun gölgelendirme sisteminin seçimi için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. İzmir tente olarak tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.