İzmir Pergola Sistemleri

İzmir Pergola Fiyatları

İzmir Pergola Uygulamaları

İzmir pergola sistemleri ve uygulamaları yapmakta olan firmamız, her mekana ve her zevke hitap eden sabit, otomatik ve raylı pergola modellerii ile İzmirde her ilçede en iyi fiyat ve hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Pergola İzmir olarak güzel şehrimizin bir çok ticari mekanına ve konutlarına pergola sistemlerini müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklerde ve kalitede kurup teslim ettik.

otomatik pergola fiyatları

Ücretiz Keşif Hizmetimiz İçin Bir Telefon Yeter…

Pergola İzmir

İzmir pergola olarak açık hava kısmı bölümü bulunan mekan ve işletmelere özel çözümler üretmekteyiz. Talep ve ihtiyaca göre sabit, raylı pergola, otomatik ( motorlu pergola ) ve oval pergola sistemlerini en sağlam ve uzun ömürlü olacak şeklide itina ile imal edip montajını söz verdiğimiz tarihte yapmaktayız.

İzmir coğrafi konumu ve özelliklerinden ötürü yılın 300 günü güneş alan bir şehrimizdir. İzmirliler özellikle bu güneşli günlerde vakitlerini İzmir’in güzelliklerini doyasıya yaşayacakları mekanlarda bulunarak geçirmeyi tercih ederler.

İzmir de sosyal hayat; kafeterya, pastane, restorant, bar veya bir yudum çay içip güneşin batışını seyredebilecekleri mekanlar etrafında şekillenir. Bu güzel mekanlarda otururken güneşin rahatsız edici etkilerinden uzaklaşabilecekleri fakat aynı zamanda güzel İzmir ile aralarında bir duvar olmayan mekanları tercih ederler.

Akşam üstü olduğu vakit ise imbatı hissetmek ve yıldızları görebilmek için genelikle pergolası olan mekanlarda vakit geçirirler. Firmamız İzmirin en köklü pergola ve tente imalatçısıdır. Deneyimlerimiz sayesinde pergolanızı sadece teknik koşullara göre değil aynı zamanda İzmirlilerin beğeni ve alışkanlıklarına göre şekillendirilmesi konusundaki tecrübemiz ışığında hayata geçirmekteyiz.

Pergola Modelleri

İzmir Otomatik Pergola

Son yıllarda gelişen teknolojinin de yardımı ile manuel olarak açılıp kapatabilen pergola sistemleri artık daha küçük ve güçlü yeni nesil motor ve elektronik ekipmanlar yardımı ile otomatik olarak açılıp kapanabilmektedir.

Uzaktan kumandası  kimseyi rahatsız etmeden yada yerinden kaldırmadan sessizce , ve kısa süre de açılıp kapanabilen bu otomatik pergola sistemleri eklenebilen bazı özel algılayıcı sensörleri sayesinde, belli iklim koşullarını kendiliğinden algılayarak sizin müdahalenize gerek duymadan kendiliğinden açılıp kapanabilirler.

İzmir pergola ile opsiyonel olarak pergolanızın özelliklerini geliştirebilirsiniz.

İzmir Pergola Fiyatları

Firmamız izmir pergola fiyatları konusunda sizlere en uygun fiyat ve ödeme koşullarını sunmayı ilke edinmiştir. Pergola fiyatları, kullanılacak pergolanın çeşide, büyüklüğüne ve otomatik ya da manuel olup olmadığına göre değişiklik gösterir.

Sağlıklı fiyatlandırma yapabilmemiz için  yapacağımız ücretsiz keşif hizmetinin ardından tarafımızca hazırlanıp tarafınıza sunulacak olan bir fiyat teklifi alarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir pergola fiyatları konusunda en avantajlı fiyatların tarafınıza sunulacağına emin olabilirsiniz.

Pergola Çeşitleri

Pergolalar kullanım amacı , kullanım şekli ve kullanım özellikleri bakımında çeşitli kategorilere göre isimlendirilir. Bu pergole tipleri genel olarak şekil kullanım şekli ve mekanizma farklılıkları ile birbirinden ayrı özelliklere sahiptirler. Şekil ve açma kapama yöntemlerinin yanı sıra manuel yada otomatik tente olarak ta sınıflandırılmaktadırlar.

Pergola yaptırırken kurulacağı mekanın özelliklerine ve kullanım yoğunluğu göz önüne alınarak teknik olarak seçim yapmak gereklidir. Zevkinize yada mimariye uygun tente kumaşı ve desenleri kataloğumuzda mevcuttur. Pergola modelleri hakkında daha detaylı bilgi için menüden ilgilendiğiniz tente sistemini seçerek ilgili sayfada daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Düz Pergola
 • Eğimli Pergola
 • Oval Pergola
 • Radyan – Radüslü Pergola

Misyonumuz

İzmir tente sistemleri olarak aşağıda vermiş olduğumu diğer tente çeşitlerinin de üretimini ve montajını gerçekleştirmekteyiz. İzmir tente olarak 20 ylı aşkın tecrübemiz ile en iyi fiyat ve en iyi malzeme politikası ile hizmet vermekteyiz.

 • Klasik Tente
 • Kasetli Tente
 • Karpuz Tente
 • Körüklü Tente
 • T-Modül ( Keedinden Ayaklı ) Tente
 • Win Tente
 • Otomatik Tente
 • Motorlu Tente

İzmirin her ilçesi de ve izmire bağlı tüm sayfiye yerlerine tente ve pergola ürünlerinin satışını ve imalatını yapmaktayız. Karşıyaka ,Bornova, Alsancak, Urla,Üçyol , Alsancak, Çiğli ve Karabağlar gibi ana ilçeler dışında Foça, Aliağa, Yenifoça, Çeşme, Seferihisar ,Gümüldür ve hatta Kuşadası dahil olmak üzere tente imalatının ve montajlarını gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizin ortak opsiyonları..

 • Manuel
 • Otomatik
 • Motorlu
 • Sensörlü
 • Uzaktan Kumandalı

Müşteri hizmetlerimizi arayarak yada mesaj bırakarak size en kısa sürede ulaşabiliriz. Tente yada Pergola Sisteminizin takılacağı lokasyona gelip ÜCRETSİZ KEŞİF hizmetinin ardında elimizdeki ölçülere ve sizin isteğiniz özelliklere göre en uygun fiyatlandırma çalışmasını yapacağımızdan emin olabilirsiniz.