İzmir Mafsallı Tente Sistemleri

İzmir Mafsallı Tente Fiyatları

İzmir Mafsallı Tente

Firmamız İzmir mafsallı tente sistemleri ve uygulamaları imal etmektedir.  Mafsallı tente minimum 185 santim uzunluktaki alanlara uygulanmaktadır. Açıklığı ise maksimum 3.5 metredir.  İş yerleri, balkon ve  teraslara kolayca uygulanabilir.

Ayrıca kendin ayaklı tente diye tabir edilen t modül tente sistemi ile de açık alanlarda uygulanabilir. Halk arasında kollu tente olarak ta bilinen sistem adını açma kapanma mekanizmasından almaktadır.

izmir tente

Ücretiz Keşif Hizmetimiz İçin Bir Telefon Yeter…

Mafsallı Tente İzmir

İzmir mafsallı tente uygulamalarının yoğun olarak tercih edildiği bir şehrimizdir. Marketler ve mağazalar gibi iş yerlerinde yoğun olarak kullanılmak ile birlikte son zamanlarda terasında yada balkonunda yazın keyfini ve İzmir’in gün batımının keyfini yaşamak isteyen konut sahipleri tarafından da kullanılmaktadır.

Mafsallı tenteler bir kol yardımı ile yada opsiyonel olarak otomatik olarak imal edilebilir. Hatta eklenebilen sensörleri ile rüzgarın ve ısınının durumuna göre kendiliğinden açlıp kapanabilen tente sistemine dönüşür.

Mekanlarınız için  hep hayal ettiğiniz  hem ekonomik olarak uygun hem şık hemde dayanıklı bir gölgelendirme sistemine sahip olabilmeniz artık çok kolay . Firmamız sevdikleriniz ya da müşterileriniz ile daha sağlıklı ve keyifli bir ortama sahip olmanız için en iyi fiyat ve en iyi malzeme prensibi ile çıktığı bu yolda sizin için tüm kolaylıkları yapacaktır.

Mafsallı Tente Avantajları

Son zamanlarda gelişen teknolojinin de katkısı ile eski usul manuel olarak açılıp kapatabilen tenteler artık daha küçük ve daha dayanıklı motor ve elektronik aksamların yardımı ile  tam otomatik olarak açılıp kapanabilir hale gelmiştir.

Fonksiyonel uzaktan kumandası ile kısa süre içinden açılıp kapanabilen bu otomatik tente sistemleri isteğiniz üzerine opsiyonel olarak eklenebilen algılama sensörleri vasıtası ile çeşitli iklim şartlarında kendiliğinden hiç bir müdahaleye gerek kalmadan kendi kendine otomatik olarak açılıp kapanabilirler.

Mafsallı Tente Fiyatları

Firmamız İzmir mafsallı tente fiyatları kullanılacak tentenin çeşide, büyüklüğüne ve otomatik olup olmadığına göre değişiklik gösterdiğinden sağlıklı olarak tente fiyatları bilgisine, ancak bizim yapacağımız ücretsiz keşif hizmetinin ardından tarafımızca hazırlanıp tarafınıza sunulacak olan bir fiyat teklifi alarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir tente fiyatları konusunda en avantajlı fiyatların tarafınıza sunulacağına emin olabilirsiniz.

Gölgelendirme Sistemi Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Tente açılımı maksimum 350 cm.dir. Fakat bu mesafe maksimum 6 metre boy için geçerlidir. Yani mafsal açılım boyu tentenin uzunluğu ile doğru orantılı olarak değişmektedir.

Mafsallı tente nin  adı ” mafsal” yani eklem adından gelmektedir. Tentenin bir dirsek diye tabir edilen, ileri ve geri hareket edebilen kollarının dışa doğru uzatılarak açılmasıyla çalışması yüzünden sisteme  “mafsallı” yani “eklemli” tente adını almıştır. Sistem bir manivela yardımı ile kolayca açılıp kapanır bu yüzden kollu tente olarak ta bilinir.

Açılan kollar öne doğru maksimum 3,5 metreye kadar uzayabilir. Bu mesafedeki açılma uzunluğu ancak tentenin boyunun 6 metre olması durumunda mümkündür. Bu yüzden tente seçimi yaparken mutlaka uzmanlığımızdan yararlanmanız gerekir. Çünkü istemiş olduğunuz tente tipi mekanınıza ya da isteklerinize uygun olmayabilir.

Bize talepte bulunarak Ücretiz Keşif hizmetimizden yararlanabilir ve hayal ettiğiniz en iyi ve kaliteli gölgelendirme sistemine uygun şartlar ve koşullar altında sahip olabilirsiniz.

Mafsallı Tente Modelleri

Mafsallı tente fiyatları genel olarak alternatif çözümlere göre daha ekonomiktir. Fiyat ve kullanım ömrü avantajının yanı sıra firmamız müşterilerine her türlü ödeme kolaylığını göstermeye gayret etmektedir.

Beğendiğiniz  tente modellerini dilerseniz uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Elektrikli ve motorlu otomatik tente seçeneklerimiz sayesinde daha az zahmetle tentenizi kontrol edebilirsiniz.

Günün saatlerine göre güneş ışınlarının geliş açısına göre sistemin açısını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz bu sayede gölgelendirme alnını günün saatine göre daha da  arttırabilirsiniz.

izmir otomatik tente

Firmamız Karabağlar , Gaziemir ,Karşıyaka ,Buca , Bornova ,Çiğli , Konak ve Alsancak gibi merkez ilçelerin yanı sıra Foça , Çeşme ,Urla ,Güzel Bahçe ,Seferihisar ve hatta Kuşadası gibi tatil beldelerimize de hizmet vermektedir. İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz diğer ürün ve hizmetlerimiz sırasıyla

Mafsallı tente sistemlerinde genellikle uzun dayanımı ve renk solum süresi çok uzun olan Avrupa dan ithal Sattler marka akrilik kumaşlar kullanılmaktadır. Tüm aksamlar elektro statik boya ile boyanmaktadır. Tentelerimizin üzerine logo ve slogan vs basılabilir.

Sensörler ve motorlu sistemler opsiyoneldir. Tüm opsiyonlar hakkında en detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerimizi arayarak edinebilirsiniz.