Şeffaf Store

Şeffaf Store Fiyatları

Şeffaf Stor Uygulamaları

İzmir şeffaf stor sistemleri ve uygulamaları yapmakta olan firmamız, her mekana uygulanabilen ve dekoratif model, desen ve renk çeşitleri ile İzmir şeffaf store her ilçesinde en iyi fiyat ve hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Kasetli tente izmir şehrinde hemen hemen her iş yerinin ve açık havada yazın keyfini sürmek isteyenler müşterilerimiz için çok önemli bir yardımcı unsurdur.

İzmirde güneşlik sistemleri uygulamalarında öncü olan firmamız bu pratik ve dayanıklı gölgelendirme sistemini tam zamanında ve kusursuz işçilik ile montajını gerçekleştirerek balkon , teras, dükkan vitrini ve pencere gibi konutsal ve yazlık mekanların güneşten korunmasını sağlamaktadır.

izmir kasetli tente fiyatları

Ücretiz Keşif Hizmetimiz İçin Bir Telefon Yeter…

Şeffaf Store İzmir

Öndeki profilinde gizli bir kaset sistemi olan tente modelidir. Tentenin kumaşı bu kusursuz işleyen kaset sisteminin içine açılıp kapanırken katlanarak sarılmaktadır.

Firmamız  yaz aylarının ve güneşin keyfini sevdikleriniz ile rahatça yaşayabilmeniz için hizmetinizdeyiz. Şeffaf branda ve klasik branda modellerimiz için izmir branda sitemize göz atabilirsiniz.

Şeffaf Stor Avantajları

şeffaf branda olarak ta tabir edilen bu uygulamanın avantajları ilk başta kapanan kumaşın dış ortamda bulunmaması ve gözükmemesidir. Bu özellik kumaşın kapalıyken dış etkenlere mağruz kalmasının önüne geçer. Kumaş daha temiz kalır,daha az bakım gerektirir.

Bu modellerin tavsiye edilmesinin bir başka sebebi ise modern görümünün yanı sıra tentenin kapalı olduğu zamanlarda takılmış olduğu binanın görsel bütünlüğü içinde fazla göze batmamasıdır. Dış mimari bir özelliği bozmak istemeyen müşterilerimiz bu yüzdende izmir kasetli tente yi tercih edebilirler. Modern dış cepheler için mükemmel bir güneşlik ve gölgelendirme çözümüdür.

Bu ürünün öne çıkan özelliği , kendini kapandığı zaman iyi şekilde muhafaza edebilen bir sitem olduğundan kumaşı ve mekanizması tam kapalı konumdayken kumaşı ve mekanizmayı kötü hava şartlarından mükemmel derecede koruyarak tentenin dayanıklılığını ve kullanım süresini uzatmaktadır. Takıldığı tüm mekanlara modern ve dekoratif  bir görünüm kazandırır.

Şeffaf Store Fiyatları

Şeffaf store fiyatları nedir ? ya da maliyeti ne kadar ? gibi sorularınızın kesin olarak web sitemizde belirtmemiz mümkün değildir. bu sistemin takılacağı alanın metrekare bazında büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Bizi aradığınız takdirde yerinize gelip ücretsiz keşif yapıp size en doğru fiyatları sunabiliriz.

Kasetli tente modelleri için firmamız dünyaca bilinen ithal mekanizmalar ve aksesuarlar kullanmaktadır ayrıca tente için kullanılan kumaşlarımız da yine aynı şekilde dünyaca meşhur ve dayanıklı Sattler ve Somfy marka kumaşlardır

Firmamızın diğer ürün guruplarından olan klasik tente , izmir pergola ve otomatik pergola gibi modellerimizde ilginize çekebilir.Mekanınıza en uygun gölgelendirme sisteminin seçimi için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.