Cafe ve Mağaza Tentesi

Uncategorized

Cafe Tentesi Nedir ?

Cafe ve Mağaza Tentesi son yıllarda sıkça kullanılmaya başlayan dış dekor ürünlerindendir. Cafe Tentesi , işyeri tentesi, mağaza tentesi ,  balkon tentesi ve daha bir çok yerde değişik amaçlarla kullanılan bu bu ürünler dekor amaçlı olabildikleri gibi birçok sektörel fayda sağlayabilecek değişik amaçlarla kullanılmaktadır. Tenteler insanları yazın sıcağından ve yine sıcağın bunaltıcı yıpratıcı etkisinden korunmakta gölge sağlayarak korurlar.Kışın soğuk havalarda ise ısıttığımız mekanlardan ısı kaçırmadan bir sığınak ve yağmurlu havalarda da ıslanmaktan koruyan bir korunak görevi görür. Bütün bu sağladığı faydaların dışında tenteler sevdiğimiz ortamların dekoratiflik ve güzel algılanma açısından son derece faydalı ve ergonomik ürünlerdir.

Cafe Tentesi Fiyatları

Tente modelleri arasında en fazla tercih edilen Cafe Tenteleri dir. Kafe Tentesi kullanımsal birtakım kolaylıklara sahip ve oldukça az yer kaplayan mükemmel dış dekora ait ürünleridir. Fonksiyonel özellikleri ve gösterişli yapısıyla mafsallı tenteler diğer tentelere oranla fiyat olarak son derece uygundur. İlk kullanılmaya başladığı yıllarda fiyatları oldukça yüksekti Bu nedenle insanlar tarafından çok fazla tercih edilmemekteydi. Ama bu tentelerin kullanımının yaygınlaştığı günümüzde ise farklı firmalar arasındaki rekabet ortamı ile fiyatlar makul seviyelere inmiştir.

Evinizde, işyerinizde, cafenizde, terasınızda , balkonunuzda, restoranınızda ve diğer bütün özel alanlarınızda sizler de bu tentelerin size sağlayacağı imkanlardan faydalanmak istiyor ve bu ürünleri kullanmayı arzu ediyorsanız keşif ekibimize ulaşıp sizler için hazırladığımız hepsi birbirinden özel seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Otomatik Cafe Tentesi

Eğer bir cafe ya da restoran sahibiyseniz mekanınızın mevsimsel etkilerden en az şekilde etkileneceği bir ortam yaratmayı istiyor, müşterilerinizin görsel bir şölen yaşayıp konforlu bir biçimde zaman geçirmesini hedefliyorsanız bu tentelerin sizler için en uygunu olduğunu belirtmek isteriz. Otomatik cafe tenteleri cafeniz ya da restoranınızda uzaktan kumanda vasıtasıyla kontrol edebileceğiniz kullanımı son derece basit ve bol renk ve kumaş seçeneğine olan tente çeşitlerinden birisine sahip olabilirsiniz.

Bu tenteler müşterilerinize daha konforlu ve rahat bir ortamda zaman geçirme ve sohbet etme imkanına sağlar.

Bu sistemler hem görsel şıklık ile mekanınızda fark yaratacak hem de mevsim etkilere karşı korunaklı bir şekilde hizmet verebilmenizi sağlayacak.

Gerek kış aylarında  kar rüzgar yağmur gibi olumsuz kış koşullarına karşı korunak gerekse yazın sıcaktan korunmak için bir sığınak gibi düşünülebilecek ortamlar sağlar. Tenteli işyerleri müşteriler tarafından en çok tercih edilen mekanlardır. Manzarayı kapatmayan, müşterinin kendisini açık alandan koparmak zorunda kalmayacağını, cafe tentesi ile her mevsimin güzelliklerini yaşatma şansı bulacaksınız. Görsel anlamda da güzel bir mimari oluşturan bu mağaza tentesi çok özel tasarımlar halinde yapılır. Kurulacağı tüm alan ve mekanlara şıklık katar.

Eğer bir işyeri sahibiyseniz gereken cafe tentesi ya da mağaza tentesi için ekibimize ulaşıp  ön keşiften sonra zengin kumaş seçeneklerinden birini seçebilir ve ihtiyacınıza en uygun tente çeşidini tercih edebilirsiniz.