Kasetli Tente

Uncategorized

Kasetli Tente

Kasetli tente estetik ve dekoratif ürünlere önem verenlerin tercih ettiği  her gün geçtikçe daha da popüler hale gelen bir tente modelidir. Diğer tente modellerinden farkı tentenin kapanması durumunda kasetli yapısı sayesinde kumaşın korunmaya alınması özelliğine sahip olmasıdır. Bu sistemle tente kumaşı açıkta kalmadığı gibi  dış etkenlere karşı korunaklı bir hal alır. Böylece dayanıklılığı artar ve uzun yıllar kullanım avantajı sağlar. Hemen tüm mekânlarda kullanıma uygundur. Kasetli tente, kafe, restoran gibi iş yerlerinde sıkça kullanılan bir modeldir. Müşterilere görsel olarak da hitap etmek amacına uygun olarak birbirinden farklı renk ve desenlerde üretilen kasetli tenteler, güneşin zararlı etkilerine karşı korunak olurken  rüzgârlı ve yağmurlu kış günlerinde mekânların koruyucusu haline gelir.

Kasetli Tente Modelleri

Kasetli tente koruyucu özellikleriyle kumaşta solma, yıpranma gibi etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Kasetli Tenteler otomasyon sistemine uygun olarak üretilir. Bu nedenle her zaman renklerin ve ilk günkü canlılığını koruyabilmektedir. Korumalı sistemi sayesinde bakım maliyetlerini önemli ölçüde düşürür. Bu açıdan  kullanıcısına ekonomik kazanç sağlayan bir modeldir.Bu avantajlı özellikleri sayesinde  tente sistemleri içerisinde en fazla tercih edilen ürünler arasındadır.

Kasetli Tente Özellikleri Nelerdir?

Kasetli tente modelinin en önemli özelliklerinde biri, müşteri ihtiyacı ve zevkine uygun bir şekilde  istenilen renk ve desende üretiliyor oluşudur. Kullanılan kumaşın uzunluğuna bağlı olarak 3,5 m ye kadar açılabilen kasetli tentelerin, gövdesi PVC malzeme kullanılarak yapılır. Tente kapanış esnasında kumaş sarılarak kaset içerisinde korumaya alınırken, kaset önüne monte edilmiş bulunan fırçalar tentenin günlük temizliğini otomatik olarak gerçekleştirir. Kaset kısmında var olan conta vasıtasıyla tam kapanma sağlandığı için kumaş tüm dış etkenlerden korunmuş olur.
• Renk ve desen seçeneğinde çeşitlilik
• Koruma özelliklerindeki gelişmişlik
• Ekonomik fiyat
• Kolay ve pratik kullanım özelliği
• Uzun yıllar bozulmadan kullanabilme imkanı
Kasetli tente modelinin kazandırdığı en önemli avantajlar arasında bunları sayabiliriz. Kasetli tente modellerinin özelliklerinden bir diğeri de, şık ve dekoratif mekanların oluşumunu sağlayarak kişilere görsellik sağlamasıdır.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente oldukça  diğer tente modelleri arasında özel bir yeri vardır. Çağdaş ve modern ortamlar sağlamak isteyen kişiler ya da kurumsal işletmeler tarafından tercih edilen ürün, ekonomik yönden de avantajlıdır.  Kasetli tenteler kullanılacağı alanın boyutlarına göre fiyat aralığı değişkenliği göstermektedir. Kullanılacak olan kumaşın kalitesi de  bu fiyat değişkenliğini etkileten en önemli faktördür.

Kasetli Tente Modelleri hakkında daha fazla bilgi almak ve ekibimizle bağlantıya geçmek için lütfen ilgili sayfalarımıza tıklayınız.