Karpuz Tente Sistemi

Uncategorized

Karpuz Tente Sistemi,  karpuz şeklini ve dilimlerini andırdığı için  karpuz tente olarak anılır.. Şık bir tente sistemidir. Farklı renk seçeneklerine sahip olduğundan çok tercih edilir. Bu nedenle küçük işletmeler (otel,lokanta,cafe vs..) ve evlerde balkon ve pencerelerde kullanıma uygun bir tente sistemidir.

Karpuz tente görünüş olarak yuvarlak dilimleri olan bir meyveyi yani karpuzu andırmaktadır. Bu nedenle de karpuz tente olarak adlandırılmıştır .İngilizcede de watermelon canopy olarak geçer. Karpuz tente çok geniş renk yelpazesine sahip modelleriyle en çok küçük işletmeler tarafından kullanılsa da son yıllarda evlerde, balkonlarda da farklı bir ambiyans elde etmek isteyenler tarafından da tercih edilmeye başlanmıştır. Şık görünümü ve konforlu bir ortam oluşturması ile karpuz tente mevsimsel etkiler güneş veya yağmura karşı etkili bir korunma görevi görmektedir. Renk kartelasından seçeceğiniz renge göre işletmenizin  veya yaşam alanlarınızın zevkli ortamlara dçnüşmesini sağlayabilirsiniz. Güzel ve dekoratif tasarımı ile çok rağbet gören  karpuz tente, yaşadığınız  ortamın ambiyansınız değiştirecek.

Karpuz Tente Sisteminin Özellikleri

Karpuz tente sistemini, diğer tente sistemlere nazaran özellikle de görsel şölen olarak çok  etkileyici ve farklı olduğunu görüyoruz. Bundan başka işlevsellik olarak da pek çok kendine has özelliği vardır.

Karpuz tente;cafe, restoran,lokanta , mağaza, alışveriş merkezi gibi pek çok işletme modeline hitap eden için uygun bir sistemdir.
Güneş, yağmur gibi mevsimsel etkilere ve  hava koşullarına karşı son derece dayanıklı bir kumaşa sahip olduğundan  uzun yıllar kullanıma uygundur.
Maliyeti , diğer tente sistemlerinden daha ekonomiktir.
Montajı daha kolay ve daha hızlı yapılabilmektedir.

Tüm bu özellikleri ve çok daha fazlası ile karpuz tente sistemlerinden beklediklerinizi fazlasıyla karşılayacak bir tente sistemidir.

Karpuz Tente Fiyatları Ne Kadar?

Sizler için  en uygun karpuz tente fiyatlarını sunmaktayız. İzmir’in neresinde olursanız olun, firmamız ile iletişime geçerseniz , karpuz tente kurulumunun yapılacağı alan ile ilgili gerekli bilgileri vermeniz yeterli olacaktır. Size uygun saatte ekibimiz ön keşif için gelecek ve talep ettiğiniz karpuz tente modeli için kumaş, imalat, ve kurulumun dahil olduğu genel toplam, en uygun fiyat teklifini sunacaktır. Sizin tarafınızdan fiyat teklifimizin kabul edilmesi durumunda da, yine birlikte belirlenecek olan tarih ve saatte karpuz tente kurulum ve montaj işlemi söz verildiği gibi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Karpuz Tente kurulum ve montajı ile ilgili olarak bizlerle iletişime geçmek için lütfen ilgili sayfalarımızı inceleyerek linke tıklayınız